KNP300JB-52-39R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP300JB-52-39R
JLCPCB Part #
C3410100
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 39Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS