RV0603FR-07511KL
MFR.Part #
RV0603FR-07511KL
JLCPCB Part #
C7304027
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS