MFR-50FRE52-1K6
MFR.Part #
MFR-50FRE52-1K6
JLCPCB Part #
C1750615
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS