RC0805FR-0712KL
MFR.Part #
RC0805FR-0712KL
JLCPCB Part #
C114556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS