RT1210WRB0710K2L
MFR.Part #
RT1210WRB0710K2L
JLCPCB Part #
C4337376
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS