AA0603JR-073K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603JR-073K3L
JLCPCB Part #
C2100971
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS