RC0805DR-077K68L
MFR.Part #
RC0805DR-077K68L
JLCPCB Part #
C4007525
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS