AF122-FR-07620KL
MFR.Part #
AF122-FR-07620KL
JLCPCB Part #
C1735129
Description
2 4 62.5mW 620kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS