RC0805DR-074K7L
MFR.Part #
RC0805DR-074K7L
JLCPCB Part #
C164146
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS