RC0603FR-1322R6L
MFR.Part #
RC0603FR-1322R6L
JLCPCB Part #
C6378415
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS