RC0805DR-0715KL
MFR.Part #
RC0805DR-0715KL
JLCPCB Part #
C163412
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS