RC0805DR-0711R3L
MFR.Part #
RC0805DR-0711R3L
JLCPCB Part #
C4103456
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS