RC0603JR-1324RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603JR-1324RL
JLCPCB Part #
C5862106
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS