RC0603JR-10180KL
MFR.Part #
RC0603JR-10180KL
JLCPCB Part #
C20162363
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS