RC0603JR-10120KL
MFR.Part #
RC0603JR-10120KL
JLCPCB Part #
C5862045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS