RC0603JR-13180KL
MFR.Part #
RC0603JR-13180KL
JLCPCB Part #
C7274289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS