RC0603JR-079R1L
MFR.Part #
RC0603JR-079R1L
JLCPCB Part #
C482931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS