RT1206CRB07374KL
MFR.Part #
RT1206CRB07374KL
JLCPCB Part #
C4034775
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS