RT0805CRB07215RL
MFR.Part #
RT0805CRB07215RL
JLCPCB Part #
C1695424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 215Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS