RC0603JR-072M2P
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603JR-072M2P
JLCPCB Part #
C20162342
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS