RC0603FR-072M2P
MFR.Part #
RC0603FR-072M2P
JLCPCB Part #
C5859089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS