FKN2WSJT-52-1R1
MFR.Part #
FKN2WSJT-52-1R1
JLCPCB Part #
C1386474
Description
-40℃~+155℃ 1.1Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS