RC0603FR-7W681RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-7W681RL
JLCPCB Part #
C5859609
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS