PT2512FK-070R453L
MFR.Part #
PT2512FK-070R453L
JLCPCB Part #
C6148915
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 453mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS