MFR25SFTF52-95R3
MFR.Part #
MFR25SFTF52-95R3
JLCPCB Part #
C6591479
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS