CPF-A-0603B4K02E1
MFR.Part #
CPF-A-0603B4K02E1
JLCPCB Part #
C1695746
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS