HHV-50FR-52-36M5
MFR.Part #
HHV-50FR-52-36M5
JLCPCB Part #
C3456220
Description
-55℃~+155℃ 36.5MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS