RC0603FR-7W3R9L
MFR.Part #
RC0603FR-7W3R9L
JLCPCB Part #
C5859570
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS