AA1210JR-072R7L
MFR.Part #
AA1210JR-072R7L
JLCPCB Part #
C3985979
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS