RC1206FR-07620RP
MFR.Part #
RC1206FR-07620RP
JLCPCB Part #
C5720595
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS