RC0603FR-7W26K7L
MFR.Part #
RC0603FR-7W26K7L
JLCPCB Part #
C6638492
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS