RT1210WRB0743K2L
MFR.Part #
RT1210WRB0743K2L
JLCPCB Part #
C4321990
Description
-55℃~+125℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS