RC0402DR-07866RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402DR-07866RL
JLCPCB Part #
C4078560
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS