RC0603FR-10511RL
MFR.Part #
RC0603FR-10511RL
JLCPCB Part #
C4314674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS