AC1206JR-0733RL
MFR.Part #
AC1206JR-0733RL
JLCPCB Part #
C144453
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS