RC0603FR-104K02L
MFR.Part #
RC0603FR-104K02L
JLCPCB Part #
C4131717
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS