RN73H1JTTD7962D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7962D50
JLCPCB Part #
C3989159
Description
-55℃~+155℃ 100mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS