RE0805FRE0743K2L
MFR.Part #
RE0805FRE0743K2L
JLCPCB Part #
C6642199
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS