RC0603FR-1047R5L
MFR.Part #
RC0603FR-1047R5L
JLCPCB Part #
C5859249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS