RT0805BRE073R16L
MFR.Part #
RT0805BRE073R16L
JLCPCB Part #
C20166134
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS