RC0603FR-102K43L
MFR.Part #
RC0603FR-102K43L
JLCPCB Part #
C7274018
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS