RT0603BRD07459RL
MFR.Part #
RT0603BRD07459RL
JLCPCB Part #
C861414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 459Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS