RC0603FR-1010ML
MFR.Part #
RC0603FR-1010ML
JLCPCB Part #
C4015693
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS