RC0603FR-078K45L
MFR.Part #
RC0603FR-078K45L
JLCPCB Part #
C163417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS