RT0603CRD07182RL
MFR.Part #
RT0603CRD07182RL
JLCPCB Part #
C2133188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS