MFR50SFBE52-976K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-976K
JLCPCB Part #
C1373249
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS