RC0603FR-07806RL
MFR.Part #
RC0603FR-07806RL
JLCPCB Part #
C246010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS