RC0603FR-077K32L
MFR.Part #
RC0603FR-077K32L
JLCPCB Part #
C137681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS