FMP300FTF73-9K76
MFR.Part #
FMP300FTF73-9K76
JLCPCB Part #
C3417823
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS