RC0603FR-0762RL
MFR.Part #
RC0603FR-0762RL
JLCPCB Part #
C245989
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS